Прокурори Житомирської окружної прокуратури розпочали два кримінальні провадження за фактом пожежі на Житомирському полігоні твердих побутових відходів. Справу розслідуватимуть, в тому числі, і на предмет службової недбалості.
Інформацію про це на своєму сайті опублікувала Житомирська обласна прокуратура.
У дописі сказано, що за фактом пожежі на території міського полігону твердих побутових відходів КАТП 0628 прокурори Житомирської окружної прокуратури розпочали кримінальні провадження за частиною 1 статті 241 “Забруднення атмосферного повітря” та статтею 367 “Службова недбалість” Кримінального кодексу України.
“У ході досудового розслідування прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури перевірять виконання посадовими особами комунального підприємства своїх службових обов’язків щодо поводження з відходами”, — пише пресслужба прокуратури.
Досудове розслідування проводить слідчий відділ Житомирського районного управління поліції №1, процесуальне керівництво — Житомирська окружна прокуратура.

Пожежа на міському сміттєзвалищі Житомира

Дим в районі Крошні, Житомир

На сміттєзвалищі у Житомирі працюють рятувальники





