Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа околиці Житомира під час тренування з веслування з річки Гнилоп’ять вилучили...

На околиці Житомира під час тренування з веслування з річки Гнилоп’ять вилучили 100-метрову браконьєрську сітку

З річки Гнилоп’ять громадським інспектор вилучив браконьєрську сітку, рибу повернуто у природне середовище.

Про це 3 червня повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

«Інститут громадських інспекторів з охорони довкілля, який діє при ДЕІ Поліського округу, і на який екоінспекція покладає великі сподівання щодо ефективної допомоги у боротьби з порушниками природоохоронного законодавства, поповнюється авторитетними громадськими діячами, екоактивістами, для яких справа захисту довкілля є частиною щоденного повсякденного життя», – йдеться в повідомленні.

Один із таких представників громадського контролю – Президент Федерації з веслування на човнах «Дракон» в Житомирській області Дмитро Мороз.

«Це людина відома в Україні та далеко за її межами не лише своїми спортивними досягненнями, волонтерською діяльністю, а й небайдужим ставленням до проблеми збереження довкілля. Наприкінці минулого року Дмитро отримав посвідчення громадського інспектора з охорони довкілля Поліського округу, аби мати більше можливостей і повноважень у боротьбі з браконьєрами та іншими порушниками природоохоронного законодавства. І результати його роботи вже можуть слугувати прикладом для багатьох «екоактивістів», які демонструють свою активність більше гаслами, аніж конкретними справами», – наголошують в екоінспекції.

Так, нещодавно під час проведення тренувальних змагань на річці Гнилоп’ять Дмитро та його друзі вилучили з річки 100-метрову браконьєрську сітку з біоресурсами, які були повернуті у природне середовища. А сітку передали на відповідальне зберігання до Екоінспекції.

Читайте також