Вночі Київ зазнав потужного російського обстрілу, унаслідок якого загинули 6 людей, ще 19 отримали поранення. За інформацією від Міністерства внутрішніх справ України, міського голови Віталія Кличка та ДСНС, найбільше постраждав Шевченківський район, де у будинку було виявлено п’ятьох загиблих.

Загалом травми різного ступеню отримали мешканці шести районів столиці: Подільського, Голосіївського, Святошинського, Солом’янського та Дарницького.

Рятувальні служби залучили 312 працівників та 74 одиниці техніки для ліквідації наслідків атаки. Роботи тривають на кількох локаціях, інформація про постраждалих і пошкодження оновлюється.
Мер Віталій Кличко закликав киян бути обережними та повідомив, що восьмеро поранених перебувають у міських лікарнях під наглядом медиків.
