Автівки заїхали на територію дитячого пляжу в Гідропарку Житомира.
Відео передано до поліції, повідомили 22 липня в міській раді.
“У п’ятницю, 18 липня, після 13:00, три легкові автівки та бус заїхали на територію дитячого пляжу в Гідропарку. Із собою привезли човен. Проігнорували знак, проїхали через шлагбаум і “вперлися” машинами в пісок, коли намагалися спустити човен до води. Джип витягував бус, трактор — човен. Усе це відбувалося на дитячому пляжі, куди в’їзд транспорту категорично заборонено.Камери відеоспостереження зафіксували порушення.
Ідентифікаційні номери авто чітко видно. Матеріали передано в поліцію. Ця територія має чітке призначення. Вона не для джипів і тракторів, а для відпочинку і дозвілля.“В’їзд на цю зону категорично заборонено. Встановлено відповідні знаки та шлагбаум. Це про зневагу до правил, до безпеки, до місця, створеного для дозвілля. Знак є. Шлагбаум є. А от відповідальності і поваги у декого нема”, — сказав Сергій Бондар, директор КП «Парк».






