Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася в травні на трасі Київ – Чоп, поблизу села Дідовичів Звягельського району.
Тоді 29-річний житель Волині, керуючи автопоїздом MAN з причепом, допустив зіткнення з автомобілем Merсedes, що знаходився на узбіччі дороги.
Внаслідок удару легковик з’їхав у кювет. За його кермом перебувала 57-річна жителька Херсона. На жаль, жінка загинула на місці події.
Правоохоронці затримали водія вантажівки в процесуальному порядку.
Слідчі поліції оголосили чоловікові про підозру в учиненні кримінального правопорушення. Судом йому було обрано запобіжний захід – домашній арешт. Днями обвинувальний акт було скеровано до суду.
Такі дії тягнуть за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.







