Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїАвтограф-сесія на Михайлівській: житомирянин представив нову поетичну збірку

Автограф-сесія на Михайлівській: житомирянин представив нову поетичну збірку

Попри холод і дощ, десятки читачів прийшли підтримати житомирянина – автора збірки «Тихо життя люблю!». Спілкування, щирі емоції та квіти зробили цей день для нього справді щасливим.

Реклама

МІЙ ЩАСЛИВИЙ ДЕНЬ

Сьогодні у мене був щасливий день: в центрі Житомира, на вулиці Михайлівській, плідно пройшла моя автограф-сесія з нагоди виходу моєї нової поетичної збірки “Тихо життя люблю!”.

На неї, незважаючи на холод і дощик, прийшли десятки моїх читачів. Спілкувався з ними просто неба більш як дві години і отримав неабияке задоволення від слушних оцінок і порад, від зворушливих спогадів.

Реклама

Спасибі вам, мої щирі друзі, за цей щасливий день, за те, що підтримали мене морально і фінансово, за ваші подарунки і квіти! Вибачте, що моєї збірки вистачило не на всіх – її ще можна придбати в житомирській книгарні “Знання”! Дякую усім, хто не зміг приїхати і привітав мене здаля! До нових зустрічей!

Читайте також
Реклама