20 жовтня кулінари 70 кран світу відзначають своє професійне свято. Міжнародний день кухаря та кулінара засноване у 2004 році з метою підвищення престижу професії кухаря, обміну досвідом та демонстрації кулінарних традицій різних народів.
Про це 20 жовтня розповіли в Житомирській обласній службі зайнятості.
“Зі щирим шануванням до професіоналів, які дарують радість і задоволення через смак, обласна служба зайнятості вітає всіх майстрів кулінарної справи зі святом!
З початку 2025 року ми допомогли з працевлаштуванням понад 300 кухарям. Тож якщо і ви нині – у пошуках нової роботи – ми радо допоможемо”, – йдеться у повідомленні.
Маємо для вас 78 актуальних вакансій, зокрема:
2 вакансії для шеф-кухарів – у Житомирі і Радомишлі
вакансію кухаря дитячого харчування у Коростені
75 вакансій для кухарів – у 20 населених пунктах 15-ти територіальних громад.
Пропонована у вакансіях заробітна плата варіюється від 8 000 до 24200 грн, залежно від кваліфікації та досвіду, професійної підготовки, прагнення до розвитку, готовності працювати в динамічному середовищі та інших чинників.
За більш детальною інформацією щодо вакансій з подальшим працевлаштуванням звертайтеся до структурних підрозділів обласної служби зайнятості у вашому місті/селищі, контакти – https://numl.org/TKd.
Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на нашому сайті https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій, який працює на основі штучного інтелекту – https://jobportal.dcz.gov.ua
Гаряча лінія 0 800 219 714





