Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі відбувся третій інтелектуальний батл «Я люблю українську»

У Житомирі відбувся третій інтелектуальний батл «Я люблю українську»

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

У Житомирі на базі ліцею №34 пройшов третій щорічний інтелектуальний батл «Я люблю українську», присвячений Дню української писемності та мови, який відзначатимуть 27 жовтня.

Реклама

Цьогоріч у заході взяли участь 22 команди закладів загальної середньої освіти Житомирської громади. До складу кожної команди увійшли учні 10-х класів, які змагалися у швидкості мислення, кмітливості та знанні рідної мови.

За підсумками першого туру 11 команд пройшли до наступного етапу, який відбудеться вже завтра. Саме там визначать чотири найкращі команди, що боротимуться за перемогу у фіналі батлу.

Інтелектуальне змагання «Я люблю українську» покликане популяризувати вивчення української мови, розвивати командну взаємодію серед школярів та виховувати любов до рідного слова.

Реклама
У Житомирі відбувся третій інтелектуальний батл «Я люблю українську» - фото №
У Житомирі відбувся третій інтелектуальний батл «Я люблю українську» - фото №1
У Житомирі відбувся третій інтелектуальний батл «Я люблю українську» - фото №2
У Житомирі відбувся третій інтелектуальний батл «Я люблю українську» - фото №3
Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама