Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСпортБердичівські спортсмени завоювали чотири медалі на змаганнях з муей-тай

Бердичівські спортсмени завоювали чотири медалі на змаганнях з муей-тай

Бердичівські спортсмени гідно представили місто на Відкритому кубку Івано-Франківської області з муей-тай, який проходив у Калуші з 7 по 9 листопада. У змаганнях взяли участь 135 спортсменів з різних міст України, серед яких 34 вихованці тренера Олега Глінського з клубу «Козак».

Реклама

Результати виступів:

Золоті нагороди:

  • Владислав Рачок (три перемоги, одна дострокова)
  • Артем Когут (дві перемоги)
  • Артур Магас (перемога у фіналі достроково)

Срібна нагорода:

  • Назар Бурдо (виграв півфінал, але через травму не зміг вийти у фінал)

Незважаючи на запеклу конкуренцію, бердичівські атлети продемонстрували високий рівень підготовки, мужність та силу духу.

Реклама

Вітаємо спортсменів із успішним виступом та бажаємо нових перемог на майбутніх змаганнях!

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама