Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїПогрози, побиття й вимагання грошей: у Звягелі чоловік отримав 2 роки за...

Погрози, побиття й вимагання грошей: у Звягелі чоловік отримав 2 роки за домашнє насильство

Поліцейські взяли під варту 46-річного жителя Звягеля, якого було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення. Чоловік неодноразово вчиняв сварки з матір’ю, ображав її, погрожував, принижував та залякував. Попри неодноразові заходи, проведені поліцією, він не припиняв свої протиправні дії.

Реклама

Про це 7 січня повідомила пресслужба поліції Житомирської області.

Потерпіла, 67-річна жителька райцентру, розповідала поліцейським про протиправні дії сина. Інспектори сектору протидії домашньому насильству роз’яснювали чоловікові наслідки його поведінки, складали адміністративні протоколи та виносили термінові заборонні приписи. Дебошир карався судом штрафними санкціями та адміністративним арештом, проте знову ображав матір.

Також встановлено, що чоловік вимагав у жінки гроші, сокирою пошкодив двері в будинку та завдав їй тілесних ушкоджень. Тож слідчі поліції кваліфікували дії чоловіка за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 (Домашнє насильство) та ч. 2 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) КК України”, – йдеться у повідомленні.

Реклама

Після завершення розслідування чоловік постав перед судом. Його було визнано винним та призначено покарання – 2 роки позбавлення волі.

Читайте також
Реклама