Свіжі новини
ГоловнаПодіїМінкультури не надавало погоджень на роботи з будівлею колишнього медвитверезника в Житомирі....

Мінкультури не надавало погоджень на роботи з будівлею колишнього медвитверезника в Житомирі. ФОТО

Станом на 13 січня 2026 року до Міністерства культури України не надходили документи на погодження проєктної документації щодо будівлі на провулку Успенському, 5 у Житомирі. Йдеться про споруду колишнього медичного витверезника, яку нині розбирають.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Суспільного від 08 січня 2026 року.

У міністерстві повідомили, що за результатами перевірки системи електронного документообігу погоджень відповідної проєктної документації центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини, не виявили.

Також у відповіді зазначили, що пошук інформації здійснювали за наявними реквізитами — вхідним і вихідним номером, датою реєстрації, кореспондентом та виконавцем.

Мінкультури не надавало погоджень на роботи з будівлею колишнього медвитверезника в Житомирі

Скриншот відповіді на запит Суспільного, Житомир, 13 січня 2025 року. Суспільне Житомир

Раніше в Житомирській міській раді повідомляли, що будівля є рядовою історичною спорудою і не має статусу об’єкта культурної спадщини. Водночас для проведення будівельних робіт власник повинен розробити проєктну документацію та погодити її з Міністерством культури України.

Мінкультури не надавало погоджень на роботи з будівлею колишнього медвитверезника в Житомирі
Мінкультури не надавало погоджень на роботи з будівлею колишнього медвитверезника в Житомирі

Читайте також
Передплата