Жахлива трагедія сталася уночі 22 лютого в центрі Львова. Близько першої години неподалік торгового центру «Мангус» пролунали два потужні вибухи, які забрали життя людини та призвели до численних поранень.
Як проаналізував Житомир-Онлайн, спираючись на оперативну інформацію, події розгорталися як добре спланована пастка. О 00:30 на лінію «102» надійшло повідомлення про проникнення невідомих до магазину на вулиці Данилишина, 20. На місце оперативно виїхав екіпаж патрульної поліції. Одразу після прибуття правоохоронців пролунав перший вибух. Коли ж на підмогу приїхав другий поліцейський екіпаж, спрацював ще один вибуховий пристрій.

Внаслідок терористичної атаки загинула 23-річна поліцейська. Ще 14 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості, усіх постраждалих терміново госпіталізували до медичних закладів міста. Наразі лікарі надають їм усю необхідну допомогу.
Міський голова Львова Андрій Садовий оперативно відреагував на трагедію. «Львів. Це був теракт. Наразі 14 постраждалих госпіталізовано. Внаслідок теракту загинула жінка-поліцейська. Працюють правоохоронці та всі відповідні служби», — зазначив очільник міста.
Наразі на місці вибухів працюють слідчо-оперативні групи та вибухотехніки, які встановлюють усі обставини трагедії. Відомості про подію вже внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що заподіяв тяжкі наслідки).





