Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїП’ять років ув’язнення: на Житомирщині засудили бухгалтерку за привласнення майже 800 тис....

П’ять років ув’язнення: на Житомирщині засудили бухгалтерку за привласнення майже 800 тис. грн

Бухгалтерку, яка розтратила понад 770 тис. грн медичного закладу, засуджено до 5 років позбавлення волі.

Реклама

Про це 2 березня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Бердичівської окружної прокуратури головного бухгалтера одного із медичних закладів Бердичівського району визнано винною у розтраті 772 тис. грн коштів підприємства та у службовому підробленні офіційних документів (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що посадовиця протягом 2022–2024 років діяла всупереч законам про оплату праці та бухгалтерський облік. Без жодних наказів чи розпоряджень вона нараховувала доплати собі та ще семи працівникам, зокрема нібито за виконання робіт понад встановлену тривалість робочого дня.

Внісши неправдиві дані до офіційних документів, вона завдала комунальному підприємству збитків на суму 772 тисячі гривень.

Реклама

Андрушівський районний суд визнав бухгалтерку винною та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком на 2 роки та встановленням іспитового строку на 2 роки.

Між прокурором і обвинуваченою було укладено угоду про визнання винуватості, а на момент винесення вироку заподіяні збитки було відшкодовано у повному обсязі.

Реклама
Читайте також
Реклама