Реклама
Свіжі новини
ГоловнаІнформаціяЗа ексначальника СБУ Житомирщини Володимира Компаниченка внесли 6,9 млн грн застави

За ексначальника СБУ Житомирщини Володимира Компаниченка внесли 6,9 млн грн застави

За колишнього начальника Управління Служби безпеки України в Житомирській області Володимира Компаниченка внесли грошову заставу у розмірі 6,9 мільйона гривень.

Реклама

Цю інформацію в коментарі виданню «Укрінформ» підтвердила працівниця пресслужби Вищого антикорупційного суду Катерина Шапілова. За її словами, необхідну суму за фігуранта сплатили ще у вівторок, 3 березня.

Нагадаємо, що наприкінці лютого керівника обласного управління СБУ взяли під варту з можливістю вийти під заставу. А вже наступного дня після фактичного внесення коштів президент офіційно звільнив його з посади.

🔔 Хочете знати, чим живе Житомир та що обговорює світ? Обирайте зручний формат: сповіщення у Telegram або стрічка Facebook.

Реклама

Читайте також
Реклама