Реклама
Свіжі новини
ГоловнаІнформаціяЗагинув 20-річний доброволець Радіон Ніконенко з Житомира: історія сироти

Загинув 20-річний доброволець Радіон Ніконенко з Житомира: історія сироти

На фронті загинув 20-річний доброволець Радіон Ніконенко, який виріс у дитячих закладах Житомирської області. Хлопець пройшов через жорстоке поводження у сиротинцях Троянова та Житомира, згодом знайшов люблячу опікунку, а з початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист країни — і віддав за неї своє молоде життя.

Реклама

Про важку долю Героя та страшні деталі його дитинства розповіла місцева жителька Галина Чижова. За її словами, хлопець разом із братами виховувався в умовах постійного фізичного насильства в кількох закладах регіону. Попри скалічене дитинство, юнак не зламався і вирішив боронити державу. На жаль, війна забирає найкращих — раніше Житомир-Онлайн повідомляв про прощання з іншими захисниками, які повертаються до міста «на щиті».

Редакція сайту Житомир-Онлайн публікує спогади про Радіона Ніконенка від Галини Чижової:

«Радіончика більше нема. Вчора загинув, захищаючи нашу рідну Батьківщину! 8 квітня Радіончику виповнився би тільки 21 рік. Хлопчик пройшов тяжкий життєвий шлях. Від виховання в дитячому будинку сімейного типу села Троянів, де їх, трьох братиків, били і знущалися. Тому хлопчики весь час втікали.

А після останньої втечі хлопчиків завезли до реабілітаційного центру в Житомир — «Сонячний дім». Де вже дітей били жорстоко охоронці дитячого закладу. Вони називалися по-іншому в штатному розписі — «вихователь з режиму»! Дітей били по-різному. Кого конструктором по голові, кого об стіну. Розбивали об стіну телефони, які небайдужі люди дарували дітям, та вчиняли інші тортури. Це відбувалося в ті часи, коли там була директоркою дитячого закладу Валентина С. та її співмешканець Володимир М., який і був найжорстокішим серед «вихователів з режиму». Слава Богу, що на початку війни ці садисти втекли за кордон.

Реклама

Через рік трьох братиків відправили до Бердичівської школи-інтернату. А потім над братиками взяла опіку жіночка з добрим серцем. І було все добре. Але тут на нашу Україну напали війська РФ. І Радіон Ніконенко пішов добровольцем захищати нашу рідну Батьківщину. І вчора Радіончик загинув. І вся його бригада. Царство Небесне Радіону та його побратимам! Щирі співчуття рідним та близьким! Вічна пам’ять Герою».

🔔 Хочете знати, чим живе Житомир та що обговорює світ? Обирайте зручний формат: сповіщення у Telegram або стрічка Facebook.

Реклама
Читайте також
Реклама