Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїЧотири роки в строю небесного війська: Житомирщина вшановує пам'ять Івана Мельниченка

Чотири роки в строю небесного війська: Житомирщина вшановує пам’ять Івана Мельниченка

Сьогодні, 16 березня 2026 року, минає четверта річниця з дня загибелі нашого земляка, учасника бойових дій Мельниченка Івана Олександровича (27.05.2001 – 16.03.2022). Його молоде життя стало частиною тієї високої ціни, яку Україна платить за свою незалежність та територіальну цілісність.

Реклама

Іван народився у травні 2001 року — він був дитиною незалежної України і став її щитом у найважчий момент історії. Тієї кривавої весни 2022-го, коли ворог намагався зламати наш опір, Іван стояв до останнього, виборюючи майбутнє для кожного з нас.

Згадаймо Героя:

  • Вірність присязі: Іван Мельниченко до останнього подиху залишався вірним українському народові;
  • Жертовність: Він віддав свою весну, свої мрії та плани, аби ми могли жити під українським прапором;
  • Вічна пам’ять: Його ім’я назавжди закарбувалося в літописі слави Житомирщини.

Закликаємо кожного у хвилину мовчання згадати Івана та всіх Героїв, які не повернулися з бойових завдань. Нехай їхня світла пам’ять буде для нас дороговказом і силою у боротьбі за остаточну Перемогу.

Реклама

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Івана. Ваш син — Герой, чий подвиг ніколи не буде забутим.

🔔 Поділіться спогадами про Івана у коментарях. Стрічка пам’яті області у нашому Telegram та Facebook.

Реклама
Читайте також
Реклама