Соцмережі «зірвав» пост-прохання малинки Людмили Майструк. Жінка просить усіх земляків та очевидців допомогти встановити деталі смерті її двоюрідного брата і кума — порядної та доброї людини Володимира Васильовича Малашенка (28.12.1979 р.н.).
19 березня о 06:10 він сів у маршрутку «Малин – Житомир», але до кінцевої зупинки так і не дістався.
«Золоті руки» та великі плани: ким був Володимир?
Як повідомила пані Людмила журналістам сайту Житомир-Онлайн, Володимир був родом із села Нова Буда Потіївської громади. У нього залишилася велика родина: дружина Наталія, донька, двоє синів та онука. Раніше він працював водієм на ПАТ «МДЕЗ», а згодом разом із дружиною робив високоякісні ремонти. Запис до майстра з «золотими руками» був на декілька місяців наперед.
Володимир був душею компанії, самостійно навчився грати на баяні, був щирим та справедливим. Того фатального дня він їхав до Житомира, щоб перескласти іспити з водіння. Що трапилося в дорозі — достеменно знає лише Бог.

Хронологія загадкового зникнення
- 06:10 — Володимир сів у маршрутку в Малині.
- 07:20 — Рідні намагалися додзвонитися, але він уже не відповідав.
- 12:50 — До поліції надійшло повідомлення про тіло в канаві на перехресті вулиць Українських повстанців та Романенка.
- 14:10 — Родині повідомили про смерть.
Того ранку у чоловіка був високий рівень цукру (він мав діабет і приймав інсулін), але він запевнив рідних, що почувається нормально і поїде у справах.
«Його рюкзак чомусь стояв на лавочці зупинки біля військкомату, а тіло знайшли за 300 метрів у неглибокій канаві з водою. Біля нього були розкидані ліки та медична довідка… Ми не знайшли його паспорта та гаманця», — розповідає Людмила Майструк.
Офіційна версія: утоплення
У Нацполіції Житомирщини повідомили, що під час зовнішнього огляду тіла видимих ознак насильницької смерті не виявлено. Попередній висновок експертів — смерть настала внаслідок утоплення. Тіло направили на судово-медичну експертизу до Коростеня.
Рідних дивує, що у висновку судмедексперта не вказано точний час смерті та інші важливі деталі.
ПИТАННЯ, ЩО ПОВИСЛИ В ПОВІТРІ
Головною загадкою цієї трагедії є роз’єднаність речей та тіла. Рюкзак Володимира стояв акуратно залишеним на зупинці, тоді як сам він опинився у воді за 300 метрів звідти. Більше того, з особистих речей зникли гаманець та паспорт.
Місцеві жителі у соцмережах обурюються «інформаційним вакуумом»: поліція не давала жодних офіційних повідомлень про знахідку тіла, доки родина сама не почала шукати свідків через тиждень після події. Це породжує чутки про низьку ефективність розслідування загадкових смертей, кількість яких у громаді останнім часом збільшилась.
«До салону не заходив»: що показали камери
Представник компанії Олександр Столяр повідомив нашій редакції, що за результатами ретельної перевірки записів відеоспостереження, версія про перебування чоловіка в автобусі не підтверджується.
«Ми переглянули записи з камер — у маршрутку він не сідав. До салону автобуса чоловік не заходив. Ймовірно, він залишився у місті», — зазначив Олександр Столяр.
Ця заява кардинально змінює вектор розслідування. Якщо раніше припускали, що Володимиру могло стати зле під час руху і він вийшов на наступній зупинці, то тепер постає питання: чому його рюкзак опинився на лавці зупинки, а сам він — у воді за декілька сотень метрів звідти, так і не ступивши на сходинку автобуса?
Володимира поховали 21 березня у рідному селі Нова Буда, поруч із батьками.
Рідні Володимира Малашенка просять усіх, хто бачив його 19 березня в маршрутці або в районі військкомату в Малині, відгукнутися та допомогти встановити істину.





