Жорстока війна продовжує забирати життя відданих синів України. На Бердичівщину надійшла ще одна чорна звістка — до рідного дому «на щиті» повертається мужній воїн, житель села Мар’янівка Сергій Миколайович Виськір.
Останній бій на Покровському напрямку
Сергій Виськір, 1979 року народження, самовіддано боронив українську землю від російських окупантів. Він мав відповідальну та ризиковану спеціальність — був командиром евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення танкового батальйону військової частини А4773. Маючи звання головного сержанта, Сергій завжди був надійною опорою для своїх побратимів, виконуючи надскладні завдання в умовах інтенсивних бойових дій.
Життя Захисника трагічно обірвалося ще 29 листопада 2023 року. Він прийняв свій останній бій поблизу населеного пункту Новокамишове Покровського району Донецької області. Лише зараз Герой повертається на малу батьківщину, щоб знайти вічний спокій.
Громада у скорботі
Для Бердичівщини ці травневі дні сповнені невимовного болю. Нагадаємо, буквально днями стало відомо, що Бердичів у жалобі: на Донеччині також загинув 29-річний захисник Сергій Шевчук. Кожна така втрата — це незагойна рана для всієї громади та держави.
Сергій Виськір віддав найцінніше — своє життя за нашу свободу, мирне небо та незалежність України. Його героїчний подвиг назавжди залишиться в пам’яті кожного з нас, увінчаний безмежною вдячністю та повагою.
Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та бойовим побратимам Захисника. Поділяємо ваш біль у цю тяжку годину скорботи.
Вічна пам’ять і слава українському воїну!





