Піротехніки ДСНС Житомирщини знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни, який виявили газовики під час земляних робіт у Бердичеві.
Про це 18 червня розповіли у пресслужбі ДСНС України у Житомирській області.
“Небезпечну знахідку сапери вилучили та знищили шляхом контрольованого підриву у спеціально відведеному місці”, – йдеться у повідомленні.
Нагадуємо: якщо ви помітили підозрілий предмет, не підходьте до нього, не торкайтеся та одразу телефонуйте за номерами 101 або 112.







