Сьогодні, 18 червня, під час чергового засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради відбулося урочисте нагородження. Відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром» ІІ ступеня отримав полковник Національної гвардії України Олексій Мельник.
Олексій Мельник — командир 38-го Поліського полку Нацгвардії. Як підкреслила перед голосуванням секретар міськради Галина Шиманська, військового відзначили за професіоналізм, організацію та координацію мобільних вогневих груп швидкого реагування. Ці групи забезпечують прикриття повітряного простору Житомира, області та об’єктів критичної інфраструктури.
За час роботи цих вогневих груп під керівництвом полковника Мельника було успішно знищено 53 повітряні цілі противника.
Отримуючи відзнаку, Олексій Мельник зазначив, що нагорода стала для нього неочікуваною, та подякував місцевій владі за стабільну допомогу та підтримку військових підрозділів.





