У місцях однорівневого перетину залізничних колій та автомобільних доріг державного значення в Житомирській області проводимо заходи для поліпшення безпеки.
Про це 23 червня розповіли у Службі відновлення та розвитку інфраструктури Житомирської області.
“А саме:
наносимо дорожню розмітку 1.12 (стоп-лінія),
поновлюємо знак 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено», 1.31.1 – 1.31.6 «Наближення до залізничного переїзду»; 1.27 «Залізничний переїзд із шлагбаумом», 1.28 «Залізничний переїзд без шлагбаума».
забезпечуємо достатню видимість.
При перетині залізничних переїздів для водіїв та пішоходів існує головне спільне правило – неухильно дотримуватися сигналів світлофора, положення шлагбаума та вказівок чергових.
Згідно з Правилами дорожнього руху, водії можуть перетинати колії виключно в таких спеціально обладнаних місцях.
Зупинятися необхідно перед стоп-лінією, знаком «Стоп» (2.2), шлагбаумом або світлофором, якщо їх немає – не ближче ніж за 10 м до найближчої рейки.
Для пішоходів переходити залізничні колії можна виключно у спеціально обладнаних місцях: пішохідні мости, переходи, тунелі або переїзди. Ні в якому разі не можна використовувати колії, як пішохідні доріжки. Забороняється переходити або перебігати колії перед поїздом, що наближається, або якщо працює світлова чи звукова сигналізація”, – йдеться у повідомленні.





