На території Житомирської області поліцейські у травня зареєстрували 71 дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими, травмувалися 92 особи, 14 — загинули.
Про це 24 червня розповіли у пресслужбі поліції Житомирської області.
“Основними причинами скоєння дорожньо-транспортних пригод із травмованими та загиблими стали: перевищення водіями транспортних засобів встановленої швидкості руху, порушення правил проїзду перехресть, порушення правил проїзду нерегульованих та регульованих пішохідних переходів, керування в нетверезому стані та недотримання дистанції.
Дорожньо-транспортні пригоди можуть мати серйозні наслідки для учасників руху, як водіїв, так і пішоходів. Пам’ятайте: усіх вас чекають вдома”, – наголосили у поліції.





