Реклама
Свіжі новини
ГоловнаІнформаціяНа 101 км траси М-07 біля Різні піднявся асфальт: рух пустили узбіччям

На 101 км траси М-07 біля Різні піднявся асфальт: рух пустили узбіччям

На Варшавці біля села Різня ускладнився рух через деформацію дорожнього покриття. Йдеться про ділянку на 101 км автодороги М-07, де асфальт піднявся і створив перешкоду для транспорту.

Реклама

Проблемну ділянку зафіксували на міжнародній трасі М-07 Київ — Ковель — Ягодин. Рух транспорту там ускладнений в обох напрямках.

Водії об’їжджають деформовану частину дороги узбіччям. Через це на відрізку можуть виникати затримки, особливо за щільного потоку транспорту.

Ситуація на Варшавці важлива для водіїв Житомирщини, адже М-07 є одним із ключових напрямків руху через область. Тим, хто планує їхати цією ділянкою, варто знизити швидкість, тримати дистанцію та бути готовими до маневрування біля місця пошкодження.

Реклама

Офіційної інформації про терміни ремонту цієї ділянки поки немає. Водіям варто стежити за оновленнями дорожніх служб і враховувати можливе ускладнення руху поблизу Різні.

Читайте також:

На Житомирщині у березні ліквідували майже 100 тис. кв. м ямковості на державних трасах
У Житомирі за 33,5 млн грн латають дороги: де вже є асфальт та на що нарікають водії

Реклама

🔔 Хочете першими дізнаватися про оперативні хроніки рятувальників, поліції та події в області? Обирайте зручний формат: Telegram, Facebook, Threads або Instagram.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама