У Житомирі ще два заклади можуть отримати погодження на літні майданчики біля своїх приміщень. Йдеться про відкриті зони зі столиками, які працюватимуть у весняно-осінній період 2026 року.
Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднений на сайті Житомирської міської ради. Документ стосується облаштованих відкритих майданчиків на територіях, прилеглих до закладів ресторанного господарства.
У додатку до проєкту вказані дві адреси:
- вулиця Київська, 118 — майданчик площею 14,4 кв. м;
- вулиця Покровська, 48 — майданчик площею 18 кв. м.
Обидва майданчики пропонують погодити на весняно-осінній період 2026 року. Після ухвалення рішення підприємці мають оформити договір на тимчасове користування елементами благоустрою.
У документі також зазначено, що у разі зміни містобудівної ситуації або проведення культурно-масових заходів такі тимчасові об’єкти мають демонтувати протягом трьох днів після відповідного повідомлення від департаменту економічного розвитку.
Раніше Житомир Онлайн писав, що три заклади у Житомирі отримали погодження на літні майданчики. Тоді у списку були локації на проспекті Миру, Старовільській та Хлібній.
Хочете першими бачити важливі новини Житомира та області? Стежте за нами у
Telegram,
Facebook
або
Viber.





