Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНетверезий водій мопеда, який травмував пасажирку на Житомирщині, отримав підозру

Нетверезий водій мопеда, який травмував пасажирку на Житомирщині, отримав підозру

Жителю міста Коростеня повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керувала транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілій тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості (ч. 1 ст. 286-1 КК України).

Реклама

Про це інформує пресслужба Коростенської окружної прокуратури.

Слідством встановлено, що 29 червня близько опівночі підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та не маючи права керування транспортними засобами категорії А1, керував технічно справним мопедом Honda Dio без державного номерного знака.

Рухаючись вулицею Тихона Кралі у місті Коростені, водій не впорався з керуванням: допустив занос мопеда, втратив контроль над транспортним засобом, з’їхав з проїзної частини, після чого мопед перекинувся. Внаслідок ДТП пасажирка була викинута на узбіччя.

Реклама

У результаті ДТП жінка отримала тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості за критерієм тривалого розладу здоров’я.

Наразі досудове розслідування триває. Його здійснюють слідчі Коростенського райуправління поліції, процесуальне керівництво забезпечують прокурори окружної прокуратури.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама