У понеділок, 6 липня 2026 року, Житомир прощатиметься із Захисником України Володимиром Олександровичем Бурківським. Воїн стояв на захисті України від російської агресії та віддав життя за Батьківщину.
Прощання з Героєм анонсувала Житомирська міська рада.
Розклад прощання
Бурківський Володимир Олександрович народився 30 січня 1981 року. Його життя обірвалося 23 травня 2025 року.
Церемонія прощання у Житомирі відбудеться за таким графіком:
- 15:00 — молитва за упокій та прощання у Михайлівському кафедральному соборі;
- 16:00 — прощання та поховання на Алеї Слави Корбутівського міського кладовища.
Житомирян просять вшанувати Героя
Містяни можуть прийти до Михайлівського кафедрального собору та на Алею Слави, щоб віддати останню шану Володимиру Бурківському.
У відкритій базі «Втрати України» Володимир Бурківський зазначений як військовий із Житомира, який зник безвісти 23 травня 2025 року поблизу Андріївки Волноваського району Донецької області.
Наприкінці червня Житомир-Онлайн також повідомляв про прощання із Захисником Олександром Лехкодухом, якого поховали на Алеї Слави Корбутівського міського кладовища.
Світла пам’ять і вічна слава Герою.





