Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУродженця Житомира Владислава Реута взяли під варту без права застави

Уродженця Житомира Владислава Реута взяли під варту без права застави

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Печерський суд Києва взяв Владислава Реута під варту без права внесення застави. Його підозрюють у справі про вбивство Анастасії Березовської, яку раніше пов’язували зі справою про замах на бізнесмена Вадима Єрмолаєва у Монако.

Реклама

Запобіжний захід обрали 9 липня. За повідомленням Радіо Свобода, суддя постановив тримати Реута під вартою без альтернативи застави.

Перед засіданням прокурор заявляв, що сторона обвинувачення проситиме для підозрюваних саме тримання під вартою без можливості внесення застави. Сам Реут перед початком засідання з журналістами не спілкувався.

Раніше Житомир-Онлайн писав, що у справі замаху в Монако з’явився ще один уродженець Житомира. У тому матеріалі йшлося про дані журналістів «Схем», які назвали Владислава Реута одним із фігурантів справи.

Реклама

Також Житомир-Онлайн повідомляв, що після подій у Монако Анастасія Березовська приїхала до рідних у Житомир. Згодом жінку знайшли мертвою під Києвом, а правоохоронці повідомили про затримання двох чоловіків.

Що відомо про справу

За даними слідства, Анастасія Березовська повернулася в Україну 1 липня. Через кілька днів її тіло виявили під Києвом. Двом затриманим чоловікам повідомили про підозру у справі про її вбивство.

Наразі йдеться саме про підозру. Остаточні висновки щодо вини або невинуватості має встановити суд.

Реклама

Стежте за важливими новинами Житомира й області у Telegram, Facebook та Viber.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама