Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа Житомирщині ВАЗ з’їхав з дороги та врізався в електроопору: постраждали двоє

На Житомирщині ВАЗ з’їхав з дороги та врізався в електроопору: постраждали двоє

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Малинські поліцейські встановлюють обставини травмування водія та пасажирки в ДТП.

Реклама

Про це 3 серпня розповіли у пресслужбі поліції Житомирської області.

“Дорожньо-транспортна пригода сталася 2 серпня близько 09:00 на автодорозі Черняхів – Малин – Термахівка. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (м. Малин) Коростенського райуправління.

Попередньо встановлено, що 73-річний житель Народицької громади, керуючи автомобілем ВАЗ 21140, не обрав безпечної швидкості руху та допустив з’їзд автомобіля за межі проїзної частини, де сталося зіткнення з електроопорою.

Реклама

Унаслідок ДТП водій та його 72-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження. Обох госпіталізували до медичного закладу”, – йдеться у повідомленні.

Слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

На Житомирщині ВАЗ з’їхав з дороги та врізався в електроопору: постраждали двоє - фото №
Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама