Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїЗалишила авто на «зебрі»: у Житомирі патрульні розшукали водійку та склали адмінматеріали

Залишила авто на «зебрі»: у Житомирі патрульні розшукали водійку та склали адмінматеріали

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Нещодавно під час моніторингу соціальних мереж житомирські патрульні виявили відео, на якому власниця автомобіля припаркувала транспортний засіб безпосередньо на пішохідному переході, створивши перешкоду для руху пішоходів.

Реклама

Про це 28 серпня розповіли у пресслужбі патрульної поліції Житомирської області.

“Ми встановили автомобіль та розшукали його власницю. Під час спілкування з інспекторами кермувальниця підтвердила, що саме вона залишила транспортний засіб у зазначеному місці.

За порушення правил дорожнього руху ми склали відповідні адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 122 КУпАП — порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів”, – йдеться у повідомленні.

Реклама

Нагадуємо: зупинка і стоянка транспортних засобів на пішохідних переходах та ближче 10 метрів від них заборонені, адже такі порушення можуть створювати небезпеку для пішоходів та змушувати їх виходити на проїзну частину.

Якщо ви стали свідком правопорушення, не залишайтеся байдужими — повідомляйте про нього на лінію 102.

Залишила авто на «зебрі»: у Житомирі патрульні розшукали водійку та склали адмінматеріали - фото №
Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама