Дар’я Медвецька з Коростеня виборола золоту медаль на третьому етапі світової серії з пляжної боротьби, який проходив у Франції 29 та 30 червня.
Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомляє Коростень спортивний.
Дар\’я Медвецька здобула перемогу у ваговій категорії до 60 кілограмів. Дар\’я родом із міста Енергодар Запорізької області: була вихованкою дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС. Тренував її тренер-викладач спортивно-оздоровчого комплексу ЗАЕС Станіслав Тілінін.
У 2021 році Дар\’я переїхала на Житомирщину і нині представляє у змаганнях Житомирську обласну школу вищої спортивної майстерності з боротьби. У 2021 році Дар\’я була срібною призеркою Європи серед юніорів та бронзовою призеркою Чемпіонату світу серед юніорів.
Тренер Дар\’ї Богдан Гулаков влітку 2022 року розповідав, що своїх вихованок до змагань готує за власною спеціально розробленою програмою.
“На етапах Світової серії з пляжної боротьби спортсмени накопичують залікові бали, за кількістю яких визначатимуться чемпіони. Етапи Світової серії прирівнюються до змагань Чемпіонату світу”, – коментував тоді Богдан Гулаков.
Загалом українська команда виборола вісім нагород третього етапу світової серії: три золота, чотири срібла та одну бронзу.




