Свіжі новини
ГоловнаПодіїВпевнена перемога лідера та гольовий прорив «Зорі» на Оболоні. ВІДЕО

Впевнена перемога лідера та гольовий прорив «Зорі» на Оболоні. ВІДЕО

У п\’ятницю, 20 жовтня, матчами на «Оболонь-Арені» в Києві та на стадіоні «Лівий берег» на околицях столиці після паузи, що була викликана поєдинками збірних, стартував 11-й тур української прем\’єр-ліги.

Чемпіонат України. 11-й тур

«Металіст 1925» (Харків) — «Кривбас» (Кривий Ріг) — 1:3 (Вачиберадзе, 40 — Задерака, 3, 67, Кожушко, 32). Юніорські склади — 1:3.

Команда Юрія Вернидуба на правах лідера не стала відкладати справу в довгу скриньку і вже на 3-й хвилині зусиллями свого найкращого бомбардира Задераки вразила ворота харків\’ян, а за пів години ще один голеадор Кожушко подвоїв перевагу «Кривбаса».

Ще до перерви «Металіст 1925» завдяки влучному удару Вачиберадзе один м\’яч відіграв. Але в другому таймі 6-й у сезоні гол Задераки, який наздогнав у списку найкращих бомбардирів динамівця Буяльського, зняв усі питання про переможця.

«Оболонь» (Київ) — «Зоря» (Луганськ) — 2:4 (Суханов, 20, 28, з пенальті — Герреро, 5, 38, Батагов, 74, Антюх, 88, з пенальті). Юніорські склади — 1:1.

Перед поїздкою на матч з «Оболонню» луганці дізналися, що, за рішенням УЄФА, їхній виїзний поєдинок Ліги конференцій проти ізраїльського «Маккабі» було перенесено з 26 жовтня на 25 листопада. Тож сили в столиці гравцям «Зорі» економити було не варто. Та й турнірне становище перемагати зобов\’язувало.

І вже у першому таймі лідер атак гостей панамець Герреро відзначився «дублем». Але до перерви цього вистачило лише для нічиєї, оскільки у «Оболоні» знайшовся свій майстер стріляти дуплетом — Суханов.

Але після перерви «Зоря» забила ще два м\’ячі та перервала, нарешті, свою п\’ятиматчеву серію без перемог у прем\’єр-лізі.