Шмигаль сказав:
«Головним ресурсом нашої відбудови мають стати конфісковані російські активи».
Тобто не внутрішні резерви, такі як людські таланти, природні ресурси. Не наполеглива праця чиновників 24/7 заради зміцнення економіки та обороноздатності держави. Не йдеться навіть і про інвестиції, бо міжнародний бізнес по ночах вже хреститься при згадуванні історії будівництва заводу Bayraktar.
Для уряду головним ресурсом є російські гроші, які Захід має відібрати у кремля, а потім передати їх Шмигалю… Ну, а потім і Лугано не потрібне, потім – гуляй рваніна!
От такий у нас уряд. Він не збирається займатися вітчизняною економікою, ставити її на воєнні рейки, розвивати малий та середній бізнес. Уряд тупо чекає гроші з росії.
Уявляєте, якщо нам дійсно перепадуть ці гроші, а уряд залишиться Шмигаля, то скільки у нас з’явиться тротуарів, стадіонів, барабанів у бомбосховищах? А разом з ними яхт, топових авто, маєтків в екзотичних країнах, щасливими власниками яких стануть українські чиновники та рішали, що труться біля кабміну.
Такого відвертого мародерства і тупізму світ ще не бачив. Янукович у Ростові гірко ридає, думаючи про втрачені можливості.
…Свої висновки не нав\’язую, впевнений, ви їх і без мене давно вже зробили.





