За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури довічно засудженому громадянину повідомлено про підозру в умисному встановленні та поширенні в суспільстві злочинного впливу, вчиненому в установі виконання покарань.
Про це 29 січня повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.
“Слідство встановило, що злочин скоїв неодноразово судимий житель Київської області, який наразі відбуває довічне ув’язнення в одній з колоній Житомирщини. У його кримінальному «здобутку» – понад 20-річний «стаж» перебування у різних установах виконання покарань. Використовуючи свої особисті якості та можливості, мав широке коло кримінальних зв’язків як у колонії, так і поза межами, зокрема, із так званими «злодіями в законі». Свідомо підтримуючи серед ув`язнених злодійські традиції, набув кримінального авторитету.
Так, будучи наркозалежним, поширював серед засуджених наркотичні та одурманюючі речовини, організовував надходження і розподіл інших заборонених предметів. Також проводив серед засуджених азартні ігри, за участь у яких збирав кошти. Контролював надходження до «чорного общака» грошей та розпоряджався ними. Здобувши статус «смотрящого», встановив у виправній колонії «свої» правила поведінки, у тому числі й з метою скоєння тяжких й особливо тяжких злочинів“, – розповіли у прокуратурі.
Досудове розслідування проводить другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомирі) Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.




