Свіжі новини

ГоловнаУкраїнаДвоє пауерліфтерів з Житомирщини вибороли срібні медалі на Чемпіонаті Європи

Двоє пауерліфтерів з Житомирщини вибороли срібні медалі на Чемпіонаті Європи

У Стамбулі на чемпіонаті Європи з жиму лежачи та класичного жиму лежачи двоє спортсменів з Житомирщини здобули три срібні нагороди — дві індивідуальні та одну командну. У змаганнях, які проходили з 4 по 11 серпня, взяли участь понад 600 атлетів з 25 країн.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

На чемпіонаті Європи Нелля Косенко з Житомирщини виборола срібну медаль у змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 63 кілограмів з результатом 75 кілограмів.

Срібло чемпіонату серед чоловіків у ваговій категорії до 83 кілограмів з результатом 255 кілограмів виборов і житомирський пауерліфтер Андрій Баленков. І ще одну срібну медаль спортсмен здобув у командному заліку.

Загалом, чемпіонат Європи з жиму лежачи та класичного жиму зібрав понад 600 атлетів різних вагових категорій з 25 країн.