30-річну одеситку Олену Галієву, яка два тижні тому вийшла з пологового будинку, звинуватили в крадіжці продуктів з супермаркету.
Як розповіла “Сьогодні” сама Олена і її чоловік Руслан охоронці магазину тримали її закритою і вимагали заплатити 10 тис. грн штрафу.
За словами Олени Галієвої, її затримали охоронці магазину. Причина – забула розплатитися за упаковку стегенець, масло і шматок сиру – ці продукти разом “потягнули” на 120 грн.
“Це було у вівторок, близько 13:00, – розповідає Олена. – Я пішла за продуктами, взявши з дому поліетиленовий пакет. Задумавшись, я поклала упаковку стегенець, масло і сир у свій пакет, а його – у візок, поряд з іншими продуктами. На касі я розплатилася за продукти з візка. Але забула дати гроші за те, що спакувала в свій пакет. На виході мене затримали і звинуватили в крадіжці”.
Свою забудькуватість одеситка пояснила втомою.
Подальші події, за словами Олени Галієвої, розвивалися як у страшному сні. Одеситку відконвоювали у супроводі охоронців в службове приміщення і зажадали розплатитися за неоплачені продукти 100-кратному розмірі 10 тис. грн.
“Я сиділа в кабінеті голодна, а директор магазину і охоронці пили каву і знущалися наді мною. Спочатку вони змусили мене написати боргову розписку на 10 тис. грн. Також мені довелося написати, що до мене не застосовувалася фізична або психологічний тиск, – згадує дівчина. – А коли я сказала, що в нашій сім\’ї таких грошей немає, а чоловік везе в магазин всього 1 тис. грн, то вони почали сміятися і лякати, що мене посадять до в\’язниці за крадіжку. А дітей заберуть у притулок або дитбудинок. Ще охоронці з глузуванням пропонували мені варіанти, як можна розплатитися: “дитячими” грошима, закласти в ломбарді прикраси або продати нирку”.
Галієву відпустили через чотири години – коли її чоловік привіз гроші, а заступник директора супермаркету заявив, що ніякого затримання не було.
При цьому глава прес-служби облУВС Володимир Шаблієнко повідомив, що про даний конфлікт в міліції нічого не знають.
Нагадаємо, 26 вересня гучне вбивство сколихнуло Україну: в торгово-розважальному центрі “Караван” невідомий чоловік холоднокровно застрелив трьох охоронців і поранив четвертого. Пізніше МВС назвав його ім\’я – Ярослав Мазурок – і оприлюднило фотографії підозрюваного з соціальних мереж.
10 жовтня, Ярослава Мазурка оголосили в міжнародний розшук.




