У Житомирі в Домі української культури відкрилася фотовиставка «Задзеркалля» Олега Недашківського — фотографа, який формувався у місті, а нині служить у лавах Збройних сил України.
Експозиція поєднує документальну фотографію з виразним художнім підходом. У центрі уваги — світло, тінь і форма, які змінюють сприйняття звичних сцен. Буденність у кадрах Недашківського набуває метафоричного звучання, змушуючи глядача зупинитися й уважніше вдивитися в, здавалося б, прості речі.
Роботи Олега Недашківського добре відомі не лише в Україні. У листопаді 2025 року його світлину Winter Forestпредставили на міжнародній виставці сучасної фотографії New Voices, яка проходила в межах Paris Photo Week. Це стало ще одним підтвердженням того, що його візуальна мова зрозуміла й поза українським контекстом.
Виставка «Задзеркалля» триватиме до 28 лютого. Відвідати її можна з вівторка по суботу, з 10:00 до 19:00.
Вхід — вільний.
Адреса: вул. Велика Бердичівська, 61/18, Житомир.









