Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць після підтоплення

На Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць після підтоплення

На Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць, яку небезпечно вживати після підтоплення.

Реклама

Про це 24 червня повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.

«Сьогодні вдень у с. Ушомир Коростенського району рятувальники залучалися на ліквідацію наслідків нещодавнього підтоплення домогосподарств, яке сталося внаслідок підвищення рівня води в річці Уж. Після підтоплення фахівці Держпродспоживслужби перевірили якість води у криницях та встановили, що вона непридатна для споживання. Для відновлення якості питної води криниці продезінфікували. Після цього фахівці ДСНС відкачали близько 20 куб. м води з 10 криниць», – йдеться в повідомленні.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама