Срібло та бронза на чемпіонаті України – саме з такими результатами завершили сезон команди СДЮСШОР «Полісся» U-15 та U-17.
Реклама

Срібло та бронза на чемпіонаті України – саме з такими результатами завершили сезон команди СДЮСШОР «Полісся» U-15 та U-17.
© 2009-2024, «Житомир-Онлайн». Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на zhitomir-online.com. E-mail редакції: [email protected]



