Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПолітикаЖитомирських "свободівців", які сьогодні поспішали на допомогу Майдану, затримали під Житомиром. ОНОВЛЕНО

Житомирських \”свободівців\”, які сьогодні поспішали на допомогу Майдану, затримали під Житомиром. ОНОВЛЕНО

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Житомирських активістів ВО “Свобода”, які сьогодні поспішали на допомогу Майдану, незаконно затримали у с. Глибочиця Житомирського району.

Реклама

Як повідомив сайт Житомир-Онлайн керівник Житомирської міської організації “Свобода” Віктор Брокарєв, автівку, в якій знаходяться житомирські “свободівці”, зупинила машина ДАІ (Нива номер 0137) без пояснень причини зупинки. Майор представився Задерейком Сергієм Анатолійовичем.

За словами “свободівців”, приїхала оперативна група і сказала, що в них є орієнтування на групу людей, які нібито побили невідому особу.

Машину вже тримають близько 2-х годин.

Реклама

В автівці знаходиться керівник Житомирської міської організації “Свобода” Віктор Брокарєв

Наразі на місце події приїхали депутати міської ради.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама