Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСпортЄвромайданівці під судом вимагають покарати "бездіяльного" Захарченка

Євромайданівці під судом вимагають покарати \”бездіяльного\” Захарченка

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Учасники Євромайдану пікетують будівлю Окружного адміністративного суду Києва з вимогою покарати міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Реклама

Про це інформує прес-служба громадського сектору Євромайдану, пише Радіо “Свобода”.

Цей суд розглядає у понеділок позов позафракційного народного депутата Юрія Дерев’янка проти Захарченка.

Учасники Євромайдану підтримують позов про визнання незаконною бездіяльності міністра як суб’єкта владних повноважень.

Реклама

Попереднє судове засідання розпочалось о 9:00. На ньому також буде представлено клопотання про розширення позовних вимог у зв’язку з новими обставинами від часу звернення.

Учасники пікету також вимагають покарання міністра за бездіяльність та розслідування дій його підлеглих при розгоні мирної акції протесту на Майдані в ніч на 30 листопада.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама