У місті Новограді-Волинському підприємець майже рік користувався двоповерховим приміщенням колишнього ЖЕКу, не сплачуючи орендну плату. Орендар порушував умови укладеного договору та вимоги чинного законодавства про оренду державного та комунального майна.
Суд зобов’язав недобросовісне підприємство повернути територіальній громаді орендоване майно вартістю 100 тис. грн. та сплатити до місцевого бюджету увесь борг за оренду.




