У Житомирі 1 червня увімкнули пожежні сирени в пам\’ять про рятувальників, які загинули на Львівщині.
Про це о 14.48 повідомили на сайті Житомирської облдержадміністрації.
«О 15:00 жителі всієї України згадають рятувальників, загиблих на звалищі під Львовом. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. В знак пам’яті біля пожежних частин міста стоятимуть пожежні машини із увімкненою сиреною», – йдеться в повідомленні.
Довідково: 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття. В результаті під завалами опинилися рятувальники. За фактом обвалу сміття на звалищі розпочато кримінальне провадження. На даний момент виявлені тіла трьох рятувальників.




