Свіжі новини
ГоловнаСпортЖитомиряни виграли медалі на Відкритому чемпіонаті Львівської області з фігурного катання

На Льодовій арені м. Новояворівська 27-28 січня, відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах серед юніорів, юніорок та юнаків, дівчат «LVIV TROPHY 2017». Змагання зібрали близько 250 спортсменів з 11-ти областей України, а також закордонних гостей – юних фігуристів з Білорусії та Молдови.

Про це повідомляє Прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах.

За результатами змагань житомирські фігуристи здобули чотири медалі і кубки за призові місця.

Переможцем в категорії “Пре-Бронза” став Давид Прудніков. Христина Коденко здобула бронзу в категорії “Золото”. Вікторія Морозова здобула 4 місце в категорії “Новачок”.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних досягнень!