3 серпня у Житомирі поблизу водоканалу на Оздоровчому провулку вантажівка розвертаючись знесла декілька електроопор. Люди залишилися без світла.
Місцеві мешканці у коментарі журналісту Житомир.info повідомили, що водій вантажівки, яка збила електроопори, поїхав з місця події.
«У нас вже була поліція. Вони розшукують водія на вантажівці, який нам таке в провулку наробив. Люди бачили автомобіль марки «ЗІЛ», – розповіли містяни.




