Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїКерівниця ОСББ в Житомирі показала, як виглядає дах під час капітального ремонту....

Керівниця ОСББ в Житомирі показала, як виглядає дах під час капітального ремонту. ФОТО

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

В ОСББ “Сузір\’я-Крошня” входять лише дві невеликі п\’ятиповерхівки на Крошенській 32 і 46.

Реклама

Керівниця Наталія Іванівна Діденко показала журналістам сайту Житомир-online, як вигладає капітальний ремонт даху багатоквартирного будинку на Крошні.

“Було вирішено взяти “Теплий кредит”– це не лише капітальний ремонт даху, а і його утеплення, встановелння пластикових вікон і металевих дверей в під\’їздах.

Загалом – 2 мільйони 194 тисячі грн.

Реклама

Завдяки теплому кредиту виплатити потрібно буде 651 тис. грн., які мають виплатитися впродовж 3 років.

Звичайно ще є проблеми, як і в кожному багатоквартирному будинку.

Проте такого капітального ремонту даху має вистачити майже на 50 років.” – розповідає Наталія Іванівна.

Реклама

Станом на 29 травня закінчувався капремонт даху будинку на Крошенській 46, на Крошенській 32 – роботи закінчилися більше місяця тому.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама