Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт повідомив, що збірна України потрапила в топ-20 за загальною кількістю медалей на Олімпіаді в Токіо. Українські спортсмени завоювали 19 медалей.
Про це йдеться на Facebook-сторінці міністра.
Він повідомив, що кожен восьмий спортсмен збірної України здобув медаль, це значно краще результатів попередньої Олімпіади – тоді 206 атлетів привезли 11 медалей.
У підсумку Україна у Токіо має 19 медалей: дванадцять “бронзових”, шість “срібних” й одну “золоту”.
“Серед 206 країн-учасниць українська Олімпійська збірна в топ-20 за загальною кількістю медалей”, – повідомив він.




