Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниУ Житомирській області двоє "спритників" викрали з гаража ВАЗ та опинились у...

У Житомирській області двоє \”спритників\” викрали з гаража ВАЗ та опинились у кюветі. ФОТО

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

До відділу поліції №1 (м. Овруч) Коростенського РУ надійшло повідомлення від 50-річного жителя місцевої громади про незаконне заволодіння його транспортним засобом. Поліцейські зібрали свідчення причетності до події двох овручан. Нині вони дають свідчення слідчим.

Реклама

Про це 11 жовтня інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

“За словами заявника, він дізнався про зникнення свого ВАЗ-21061 від знайомих, які вночі помітили автомобіль у кюветі та зателефонували йому. Правоохоронці з’ясували, що звечора транспортний засіб знаходився у гаражі на території приватного домоволодіння. Однак власник залишив ключі всередині і двері приміщення не зачинив. Поліцейським заявник розповів, що запідозрив у причетності до події двох місцевих парубків, які товаришували з його сином. Під час перевірки цієї інформації вона підтвердилась”, – йдеться у повідомленні.

Двоє хлопців, віком 25 та 16 років, визнали свою причетність до події та пояснили, що взяли чуже авто «покататися», побившись об заклад. Однак далеко від’їхати не вдалося: через невміле керування транспортний засіб опинився у кюветі.

Реклама

Відомо, що старший з них вже був раніше засуджений за аналогічний злочин та нині перебуває в якості обвинуваченого за інше кримінальне діяння. До того ж медичне обстеження засвідчило, що молодик перебував у нетверезому стані.

Нині триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України. Слідчі встановлюють роль та участь у події кожного з парубків.

Законодавством таке кримінальне правопорушення, вчинене за попередньою змовою групою осіб або з проникненням у приміщення чи інше сховище, карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Реклама
У Житомирській області двоє "спритників" викрали з гаража ВАЗ та опинились у кюветі. ФОТО
У Житомирській області двоє "спритників" викрали з гаража ВАЗ та опинились у кюветі. ФОТО
У Житомирській області двоє "спритників" викрали з гаража ВАЗ та опинились у кюветі. ФОТО
Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама