У Житомирі не один рік говорили про те, аби відключити “Вічний вогонь” біля Монументу Слави, проте серйозних кроків так ніхто й не зробив.
Ситуація з газом в Україні продовжує бути напруженою, та й для міста він обходиться не дешево.
Тому редакція сайту Житомир-Онлайн вирішила поцікавитись у міській раді, які ж витрати йдуть на “Вічний вогонь”.





