Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСвітУ Києві знайшли вже другу саморобну бомбу! Одна вже вибухнула!

У Києві знайшли вже другу саморобну бомбу! Одна вже вибухнула!

У ніч на 21 травня у центрі Києва прибиральник знайшов саморобну бомбу. Пристрій був схований в одній з урн на виході зі станції метро “Поштова площа” у пакеті з-під соку.

Реклама

Чоловік помітив, що до пристрою дротами було приєднано мобільний телефон.

Чоловік одразу викликав міліцію. Район небезпечної знахідки перекрили. Вибухівку знешкодили сапери за допомогою спеціальної міні-гармати.

Щоб захиститися від повторення подібних інцидентів, урну прибрали.

Реклама

Як відомо, напередодні біля магазину на проспекті Перемоги вибухнула саморобна бомба.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама