Нічна прогулянка у човні закінчилися трагедією для компанії киян на Вінниччині.
У темряві вони налетіли на підвісний міст. Люди приїхали відпочити на кілька вихідних.
Речі вони залишили на березі, а самі сіли у човен, на якому не було освітлення.
Підвісний міст через річку Південний Буг посередині прогнутий. Відстань до води складає менше метра.
Саме в цьому місці в нього і врізався човен. Сорокарічна жінка загинула від удару миттєво. 50-річний керманич зі складною черепно-мозковою травмою хнаходиться у лікарні.
19-річний юнак постраждав найменше – в нього рвані рани обличчя. А от тіло ще одного, 40-річного пасажира, водолази поки що не знайшли.
“Він міг відплисти, а потім потонути, ми точно не знаємо, де саме шукати”, – зазначив начальник вололазно-рятувальної служби Валерій Зубар.
Обставини нещасного випадку нині з\’ясовують фахівці.
Наразі схильні вважати, що до трагедії призвело значне перевищення швидкості. Про родини загиблих відомо мало. У МНС повідомили, що це була компанія із Києва, котра відпочивала в цих місцях вже не раз. У загиблої жінки осиротіли двоє маленьких діток – одного та трьох років.









